    Monacor CRB-100SGP Decorative Speaker Grill | 4" | Pair
    Specifications: Outside Ø: 134 mm• Inside Ø: 100 mm• Total height: 15 mm • Colour: Black • Height inside: type 100
    Specifications
    Article number
    CRB-100SGP
    Reviews
    0 from 5Based on 0 reviews
    Create your own review
    There are no reviews written yet about this product..
    CRB-100SGP Decorative Speaker Grill | 4" | Pair